Onderstaande trainingsschema enkel voor Dojo de Maten

 

Dojo de Maten

Vorige week
Volgende week
Print Trainingsschema
maandag
19.10.2020
  • 16:45 > 17:30
    Karate jeugd wit t/m geel
  • 17:30 > 18:15
    Karate jeugd 1/2 oranje en hoger
  • 18:15 > 18:45
    Little Ninja's
dinsdag
20.10.2020
woensdag
21.10.2020
  • 16:45 > 17:30
    Karate jeugd wit t/m geel
  • 17:30 > 18:15
    Karate jeugd 1/2 oranje t/m groen
  • 18:15 > 19:00
    Karate jeugd 1/2 blauw en hoger
donderdag
22.10.2020
vrijdag
23.10.2020
zaterdag
24.10.2020
zondag
25.10.2020

Onderstaande trainingsschema enkel voor Dojo Club Pellikaan

 

Vorige week
Volgende week
Print trainingsschema
maandag
19.10.2020
dinsdag
20.10.2020
woensdag
21.10.2020
donderdag
22.10.2020
vrijdag
23.10.2020
zaterdag
24.10.2020
  • 12:30 > 13:00
    Little Ninja's wit t/m geel
  • 13:00 > 13:30
    Little Ninja's 1/2 oranje en hoger
  • 13:30 > 14:15
    Karate jeugd (alle banden)
zondag
25.10.2020

Onderstaande trainingsschema enkel voor Dojo Gentiaan

 

Vorige week
Volgende week
Print trainingsschema
maandag
19.10.2020
dinsdag
20.10.2020
woensdag
21.10.2020
donderdag
22.10.2020
vrijdag
23.10.2020
  • 19:00 > 20:00
    Fun-Fight Class
zaterdag
24.10.2020
  • 10:00 > 11:00
    Kata
zondag
25.10.2020

Onderstaande trainingsschema enkel voor Dojo Zuidbroek

 

Vorige week
volgende week
Print trainingsschema
maandag
19.10.2020
dinsdag
20.10.2020
  • 15:45 > 16:30
    Karate Jeugd wit t/m geel
  • 16:30 > 17:15
    Karate jeugd 1/2 oranje t/m groen
  • 17:15 > 18:00
    Karate jeugd 1/2 blauw en hoger
  • 18:00 > 18:30
    Little Ninja's (beginners)
  • 18:30 > 19:00
    Little Ninja's oranje en hoger
  • 19:00 > 20:15
    Karate volwassenen
  • 20:30 > 21:30
    Boksen volwassenen
  • 20:30 > 21:30
    Jeugd boksen
woensdag
21.10.2020
donderdag
22.10.2020
  • 15:45 > 16:30
    Karate Jeugd wit t/m geel
  • 16:30 > 17:15
    Karate jeugd 1/2 oranje t/m groen
  • 17:15 > 18:00
    Karate jeugd 1/2 blauw en hoger
  • 18:00 > 19:00
    Wedstrijdgroep
  • 19:00 > 20:00
    Boksen volwassenen
  • 19:00 > 20:00
    Jeugd boksen
  • 20:00 > 21:00
    Karate volwassenen
vrijdag
23.10.2020
  • 19:00 > 20:00
    Fun-Fight Class
zaterdag
24.10.2020
zondag
25.10.2020